Serwisant stacji uzdatniania wody PRACA | Promat-Woda technologie uzdatniania wody, filtracja

Strona główna/Firma/Praca w Promat-Woda/Serwisant stacji uzdatniania wody PRACA

Serwisant stacji uzdatniania wody PRACA

Oferta pracy dla serwisanta stacji uzdatniania wody:

PROMAT-WODA Sp. z o.o. należy do czołówki firm zajmujących się uzdatnianiem wody. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy oferują swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu uzdatniania wody przy użyciu różnorodnych metod oraz kompleksowej obsługi instalacji na etapie projektowania i wdrażania, jak również ich późniejszego serwisu.

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż stacji uzdatniania wody,
  • Serwis stacji uzdatniania wody,
  • Bieżące usuwanie usterek instalacji,
  • Wsparcie działu technicznego w zakresie doboru urządzeń, materiałów.

WYMAGANE:

  • Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii stacji
  • Wykształcenie średnie (najlepiej techniczne),
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne),
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe),
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Aktualne uprawnienia SEP.

OFERUJEMY:

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

do góry